0

Fc Raptors vs Magistrat 3-5

FC Raptors 3:5 Magistrat do przerwy 0:3. Bramki strzelali 2x Karol Herzyk, Cytak.

0

Witamy na stronie FC Raptors!

Witamy na stronie FC Raptors! Strona została dopiero założona i rozpoczęliśmy pracę nad jej rozbudową, więc wszystkich zainteresowanych prosimy o cierpliwość. Zapraszamy ponownie wkrótce.

0

Fc Raptors vs Deceptikony 4-4

FC Raptors 4:4 Deceptikony W końcu przełamaliśmy passę trzech porażek oraz po raz pierwszy złamaliśmy granicę trzech strzelonych goli....

0

Fc Raptors vs MAL-DREW 3-4

FC Raptors 3:4 Mal-Drew. Bramki Murawski, Herzyk JR, Herzyk. W ostatniej akcji meczu mieliśmy rzut karny lecz bramkarz obronił strzał. Mecz...

0

Fc Raptors vs GTW - HYDEPARK NEWS 3-9

Niestety przegrana po ciezkiej walce 9 : 3 dla GTW  Bramki strzelone 2x CytaK , Herzyk jr

0

FC Raptors vs Familia 7-4

FC RAPTORS WYGRAŁ!!! Zła passa przerwana! RAPTORS 7:4 Familia. Bramki strzelali: 2x Spychalski, Bober, Herzyk, Herzyk JR, Cap, Cytak Asystowali: 3x Bober, 2x Cytak, Herzyk, Jacek

Fc Raptors vs Chorzowska 5 2-3

FC Raptors 2:3 Chorzowska 5. W ostatnim piątkowym meczu ulegliśmy jedynej nie pokonanej drużynie w naszej lidze. Ostatnią bramkę straciliśmy na 20 sekund przed końcem spotkania. Bramki : Cytak , Herzyk , Herzyk jr

0

Fc Raptors vs Anin Gliwice 3-3

W naszym debiucie w oficjalnym meczu podejmowaliśmy drużynę Anin Gliwice. Po zaciętym boju mecz zakończył się wynikiem 3:3. Bramki w tym meczu strzelali dla nas Mateusz Herzyk, Karol Herzyk oraz Fabian Tytuła.